Siemens 3LD switch disconnector 3LD2250-0TK13
Write a Review
SKU:
3LD2250-0TK13
Availability:
2-3 weeks
>
SENTRON, Switch disconnector 3LD, emergency switching-off switch, 3- pole, Iu: 32 A, operating power / at AC-23 A 400 V: 11.5 kW, front-mounted, knob-operated mechanism, Red / yellow, central mounting 22.5 mm of the handle