C12F4TM160B - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C12F4TM160B
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 4 poles 4D (neutral fully protected), TMD trip unit 160A, lugs/busbars