C12F34V160L - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C12F34V160L
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 3 poles, MicroLogic 4.1 trip unit 160A, EverLink lugs