C11F6TM100B - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F6TM100B
Availability:
3-4 weeks
Minimum Purchase:
1 unit
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 4 poles 3D (neutral not protected), TMD trip unit 100A, lugs/busbars