C11F6TM080B - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F6TM080B
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 4 poles 3D (neutral not protected), TMD trip unit 80A, lugs/busbars