C11F6TM032B - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F6TM032B
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 63F, 36kA/415VAC, 4 poles 3D (neutral not protected), TMD trip unit 32A, lugs/busbars