C11F4TM025L - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F4TM025L
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 63F, 36kA/415VAC, 4 poles 4D (neutral fully protected), TMD trip unit 25A, EverLink lugs