C11F44V100L - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F44V100L
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 4 poles, MicroLogic 4.1 trip unit 100A, EverLink lugs