C11F3TM050L - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F3TM050L
Availability:
3-4 weeks
Minimum Purchase:
1 unit
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 63F, 36kA/415VAC, 3 poles, TMD trip unit 50A, EverLink lugs