C11F34V100L - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
C11F34V100L
Availability:
3-4 weeks
Minimum Purchase:
1 unit
>
Circuit breaker, ComPacT NSXm 160F, 36kA/415VAC, 3 poles, MicroLogic 4.1 trip unit 100A, EverLink lugs