ATV630D45Y6428 - Schneider Electric
Write a Review
SKU:
ATV630D45Y6428
Availability:
3-4 weeks
>
variable speed drive, Altivar Process ATV600, ATV630, 45kW, 60hp, 500V, 690V, IP00, marine certification